Specialist Recrutare

Căutăm Specialist Recrutare pentru biroul Goodwill din Cluj-Napoca!

Dacă ești interesat/ă să te alături la cea mai mare firmă de consultanță în fonduri nerambursabile din România, citește cu atenție acest anunț

Cerințe minime:

- Absolvent studii superioare specializate (psihologie/socio-umane/studii economice);
- Abilitati foarte bune de organizare, comunicare, prezentare şi relaţionare cu oamenii;
- Capacitate de observaţie şi analiză comportamentală;
- Capacitatea de a urmari si solutiona mai multe proiecte de recrutare/selectie in paralel;
- Capacitatea de gestionare eficientă a timpului si a prioritătilor;
- Abilităţi de lucru în echipă;
- Capacitate de analiză și sinteză;
- Gândire strategică și creativă;
- Atenție la detalii;

Responsabilități:

- Identifică si administrează canalele de recrutare potrivite pentru posturile vacante;
- Concepe si postează anunturile de recrutare pe baza discutiilor cu managerii de departamente din cadrul companiei;
- Contactează candidatii selectati in vederea progrămarii interviurilor;
- Selectează, in urma interviului initial, candidatii pe baza CV-urilor, in functie de profilul candidatului si cerintele postului;
- Participă activ in cadrul procesului de intervievare si selectie a candidatilor;
- Evaluează șii vine cu propuneri către manageri cu privire la candidatii selectati;
- Administrează si asigură actualizarea bazei de date cu candidati;
- Informează candidații cu privire la rezultatul procesului de selectie;
- Asigură suport in cadrul companiei cu privire la procesul de recrutare;

Dacă ți-am captat atenția, te entuziasmează ideea de a lucra cu noi și te potrivești cu descrierea de mai sus, atunci acum e momentul să ne trimiți CV-ul tău în limba română, o poză de profil și un link către contul tău de LinkedIn la adresa: hr@gwconsulting.ro.

Suntem Goodwill Consulting, cea mai mare firmă de consultanță în domeniul fondurilor nerambursabile din România, unde suntem prezenți de 10 ani. Avem o echipă de peste 100 de persoane în cadrul celor 6 birouri și 2 puncte de informare din țară. Facem parte din grupul de firme ce include Goodwill Consulting și Goodwill Energy și avem o prezență internațională în Ungaria, Bulgaria și Croația.

Serviciile noastre includ:

  • Monitorizarea personalizată a oportunităților de finanțare nerambursabilă
  • Elaborarea proiectelor/cererilor de finanțare
  • Consultanță pe perioda de implementarea și post-implementare, organizarea procedurilor de achiziție

Abia așteptăm să te cunoaștem!

Upload requirements
Prin utilizarea butonului TRIMITE de mai jos, accepți politica noastră de confidențialitate a datelor personale.