Pályázati tanácsadó

PÁLYÁZATÍRÓKAT ALKALMAZUNK A CSÍKSZEREDAI IRODÁNKBA!

Ha magadra ismersz, akkor ez neked szól:

  • Közgáz vagy EU tanulmányok szakon végeztél vagy meg tudsz győzni minket arról, hogy az amit tanultál jól jön a pályázatíráshoz;
  • Jól beszélsz románul;
  • Fogékony vagy az új dolgok iránt és szeretnél fejlődni;
  • Könnyen szót értesz az emberekkel és pozitív a hozzáállásod;
  • Feltalálod magad sokféle élethelyzetben;
  • Nem szeretnéd minden nap ugyanazt csinálni;
  • Nem félsz a kihívásoktól és motiválnak az új feladatok;
  • Egy fiatal, dinamikus csapatban szeretnél dolgozni;
  • Aktívan hozzá akarsz járulni a térség fejlődéséhez;
  • Boldogulsz a határidőkkel (persze ebben mi is segítünk);
  • Az sem baj, ha nincs tapasztalatod, vállaljuk, hogy profi módon betanítunk.

A feladataid:

  • Megtanulod, hogy a vissza nem térítendő pénzalapok nem csak egy kifejezés, hanem konkrét pénzügyi konstrukciók;
  • Összekapcsolod a térség vállalkozóit a vissza nem térítendő támogatásokkal, pályázatokat fogsz írni és kivitelezni, ezért pedig rengeteg cégvezető hálás lesz, hiszen munkáddal segíteni fogod őket abban, hogy növelni tudják vállalkozásaik versenyképességét;
  • Hozzájárulhatsz a térség fejlődéséhez, önkormányzatokkal együttműködve;
  • Rengeteget tanulhatsz cégvezetőktől, miközben te is “taníthatod” őket az EU-s pénzek által kínált lehetőségről;
  • Gyakran utazhatsz majd, hiszen minden ügyfelünknek helyszíni konzultációt biztosítunk.

Csak akkor jelentkezz, ha:

  • Egy fiatal és dinamikus csapatban akarsz dolgozni;
  • Úgy ítéled meg, hogy a tanulást nem akarod abba hagyni rögtön az egyetem befejeztével;
  • Úgy gondolod, hogy pályakezdőként fontos, hogy egy cég befektessen a fejlődésedbe! Lesz egy szakmai mentorod, aki segít az elindulásban, emellett pedig folyamatos képzéseken veszel részt, mert ez egy állandóan változó szakma;
  • Fontosnak tartod, hogy a képességeidet értékeljék és az eredményeidet elismerjék. Nálunk nem egy főnököd lesz, hanem egy vezetőd;
  • Nem csak ma akarsz jól keresni, hanem 2-3 év múlva is;
  • Kimondottan gyűlölöd annak gondolatát, hogy bármennyit is dolgozol, mindig ugyanannyit keresel. Nagyon komoly fejlődési lehetőséget biztosítunk és egy konkrét, számokon alapuló, vonzó motivációs csomagot.

Ezek vagyunk mi:

A Goodwill Consulting egy romániai magyar cég, amelyik országelsővé nőtte ki magát a pályázatírás területén. Jelen vagyunk Csíkszeredában, Kolozsváron, Krajován, Jászvásár, Székelyudvarhely, Nagyvárad és Bukarestben, és ezúttal a csíkszeredai irodánkat szeretnénk bővíteni!

Az állásra való jelentkezés módja:

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, frissítsd az önéletrajzod és linkeld be a Facebook/LinkedIN/Twitter profilodat vagy bármi mást, amit lényegesnek gondolsz magadról. Küldd el mindezt a következő e-mail címre legkésőbb 2019 Január  10-ig: hr@gwconsulting.ro. Már nagyon várjuk, hogy megismerjünk!

Upload requirements
Prin utilizarea butonului TRIMITE de mai jos, accepți politica noastră de confidențialitate a datelor personale.