Operator Telemarketing

Căutăm Operator Telemarketing pentru biroul Goodwill din Cluj-Napoca!

Dacă ești interesat/ă să te alături la cea mai mare firmă de consultanță în fonduri nerambursabile din România, citește cu atenție acest anunț.

Cerințe minime:

- Competență de comunicare verbală excelentă;
- Cunoștințe de bază operare PC-Ms Office, experiență în internet browsing, windows;
- Capacitate de analiză și sinteză;
- Atenție la detalii;
- Cunoașterea limbilor străine reprezintă avantaj.

Responsabilități:

- Contactarea telefonică a clienților în vederea prezentării serviciilor Goodwill
- Urmărirea și gestionarea campaniilor realizate
- Administrarea și dezvoltarea portofoliului de prospecți/clienți
- Realizarea periodica a rapoartelor de activitate si completarea lor pe intranetul companiei
- Organizarea și participarea la diferite evenimente sau conferințe.

Dacă ți-am captat atenția, ai citit anunțul până în acest punct, te entuziasmează ideea de a lucra cu noi și te potrivești cu descrierea de mai sus, atunci acum e momentul să ne trimiți CV-ul tău în limba română/maghiară/engleză și un link către contul tău de Facebook/LinkedIn prin email la adresa rakossy.zsombor@gwconsulting.ro. Poți să aplici la acest job până la data de 19 iunie 2019.

Suntem Goodwill Consulting, cea mai mare firmă de consultanță în domeniul fondurilor nerambursabile din România, unde suntem prezenți de 10 ani. Avem o echipă de peste 100 de persoane în cadrul celor 6 birouri și 2 puncte de informare din țară.

Facem parte din grupul de firme ce include Goodwill Consulting, Goodwill Studio și Goodwill Energy și avem o prezență internațională în Ungaria, Bulgaria și Croația.

Serviciile noastre includ:

  • Monitorizarea personalizată a oportunităților de finanțare nerambursabilă
  • Elaborarea proiectelor/cererilor de finanțare
  • Consultanță pe perioda de implementarea și post-implementare, organizarea procedurilor de achiziție
  • Monitorizarea ofertelor şi consultanță în obţinerea creditelor de investiţii
  • Monitorizare şi consultanţă în achiziţii publice
  • Monitorizare și consultanță în fonduri de investiții
  • Analize de piață și analize financiare
  • Consultanță în internaționalizare pe piața din Ungaria
  • Analiză grafică a acoperirii consumului energetic cu soluții / sisteme fotovoltaice.

Ce îți oferim în schimb?
- Să lucrezi într-o echipă tânără și foarte deschisă
- Investim în tine și în dezvoltarea ta profesională.
- Un pachet motivațional atractiv și competitiv bazat pe performanță
- Seriozitate, mediu și condiții de lucru excelente
- Un management tânăr, deschis și motivant
- Laptop și telefon
- Program de lucru de 8 ore

De când avem nevoie de tine? Cât mai repede!

PS: Abia așteptăm să te cunoaștem!

Upload requirements
Prin utilizarea butonului TRIMITE de mai jos, accepți politica noastră de confidențialitate a datelor personale.