Consultant Senior

Experiență necesară

Medie: 2-3 ani

Mare: 3-7 ani

Nr posturi disponibile

Cluj Napoca: 1

Iași: 1

București: 1

Atribuții Principale
  • Vei ajuta firmele dornice de dezvoltare să-și crească cifra de afaceri prin intermediul proiectelor de succes elaborate și implementate de tine;
  • Vei avea oportunitatea să lucrezi cu o gamă variată de proiecte de finanțare nerambursabilă;
  • Vei avea oportunitatea să călătorești în România – oferim consultanță clienților noștri la sediul lor.
Beneficii
  • Să lucrezi într-o echipă tânără și foarte deschisă;
  • Investim în ține și în dezvoltarea ta profesională;
  • Un pachet motivațional atractiv și competitiv bazat pe performanță deoarece recompensăm oamenii performanți;
  • Seriozitate, mediu și condiții de lucru excelente;
  • Un management tânăr, deschis și motivant;
  • Laptop și telefon;
  • Program de lucru de 8 ore.

Te vrem în echipa noastră!

Dacă:

  • ai experiență în domeniul fondurilor nerambursabile;
  • și vrei să lucrezi în cadrul celei mai mari firme de consultanță din România;
  • dorești să lucrezi într-o echipă dinamică și tânără;
  • îți plac provocările zilnice și le consideri motivante;
  • ai o atitudine pozitivă și îți place să lucrezi cu oamenii;
  • vrei să ai un portofoliu de clienți din diverse domenii și de importanță națională;
  • vrei să ai posibilitatea să lucrezi cu variate linii de finanțare 2014 –2020 pentru mediul privat?

Atunci, acum e momentul! Suntem o firmă în dezvoltare accelerată și continuă, avem nevoie de ține!
Cine se aseamană, se adună: cei mai buni consultanți, la cea mai bună firmă de consultanță!

Cine suntem?

GOODWILL CONSULTING este cea mai mare firmă în domeniul fondurilor nerambursabile, înființată în anul 2008 în România.
Suntem prezenți în Cluj-Napoca, Craiova, București, Miercurea-Ciuc, și Iași.
Ce vei face?

  • vei ajută firmele dornice de dezvoltare să-și crească cifra de afaceri prin intermediul proiectelor de succes elaborate și implementate de ține;
  • vei avea oportunitatea să lucrezi cu o gamă variată de proiecte de finanțare nerambursabilăl;
  • vei avea oportunitatea să călătorești în România – oferim consultanță clienților noștri la sediul lor.

Și ce îți oferim în schimb?

  • să lucrezi într-o echipă tânără și foarte deschisă
  • investim în tine și în dezvoltarea ta profesională
  • un pachet motivațional atractiv și competitiv bazat pe performanță deoarece recompensăm oamenii performanți
  • seriozitate, mediu și condiții de lucru excelente
  • un management tânăr, deschis și motivant;
  • laptop și telefon
  • program de lucru de 8 ore

De când avem nevoie de ține?
Cât mai repede!

Așa că te invităm să ne trimiți CV-ul tău împreună cu un link către contul tău de Facebook/LinkedIn/Twitter.

Abia așteptăm să ne cunoaștem! Succes!

Upload requirements
Prin utilizarea butonului TRIMITE de mai jos, accepți politica noastră de confidențialitate a datelor personale.